Zaznacz stronę

POMOGĘ CI SPEŁNIĆ

Twoje marzenia

POROZMAWIAJMY PRZY WIRTUALNEJ KAWIE

UMÓW SIĘ ZE MNĄ NA ROZMOWĘ

WYPIĘKNIEJ W WAKACJE Z NAMI, DZIAŁAJ! DOŁĄCZ DO BEZPŁATNEGO WYZWANIA

PIĘKNA LATEM

Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Witaj, jestem Daria Bogacz

Dlaczego anglistka, nauczycielka i wykładowca akademicki zaprasza Cię do dbania o zdrowie i urodę, do pracy nad sobą i wprowadzania zmian jakich pragniesz w swoim życiu? – To proste: 10 lat temu sama poczułam, że potrzebuję zmiany. Koniec bardzo intensywnego roku szkolnego był dla mnie trudny – marzyłam by wreszcie odpocząć, mieć więcej czasu i pieniędzy, by móc podróżować i nie czuć się za granicą jak… biedna kuzynka, która przez dłuższą chwilę obraca w palcach monetę zanim zdecyduje się kupić filiżankę kawy. Czułam, że nie chcę dłużej pracować całymi dniami i niewiele z tego mieć, że muszę to koniecznie w swoim życiu zmienić. Tylko jak to zrobić?

Odpowiedź przyszła, gdy tylko zaczęłam jej poszukiwać. Trafiłam na książkę Iwony Majewskiej-Opiełki „Akademia sukcesu” i przeczytałam w niej, że „nauczyciel przychodzi, kiedy uczeń jest gotowy.”. Tak właśnie było! Książkę przeczytałam jednym tchem, pilnie wykonując polecane ćwiczenia. Odkryłam w jak wielu sprawach jej Autorka i ja myślimy podobnie, dlatego zapragnęłam ją poznać. Tak zaczęła się moja nieustannie już trwająca przygoda z rozwojem osobistym.

Dzięki Iwonce i splotowi różnych okoliczności odkryłam moc natury zamkniętą w produktach Forever Living Products. Dowiedziałam się jak działa mój organizm i empirycznie sprawdziłam jak wiele potrafi, gdy się mu nie przeszkadza, a tylko delikatnie wspiera odpowiednim oczyszczeniem, odżywieniem i nawodnieniem. Zafascynowała mnie wiedza, którą wtedy zaczęłam chłonąć. Mając wzrastającą świadomość jak ważna jest dla utrzymania organizmu w dobrej kondycji, postanowiłam nie zatrzymywać jej dla siebie, ale dzielić się nią i pomagać ludziom wokół mnie pozytywnie wpływać na swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

Dzięki Iwonce także trafiłam do świata, w którym do pracy wstaje się lekko i z radością oraz w którym mogę spełniać swoje ważne marzenie: zadbać o większą ilość czasu i pieniędzy. Podjęłam współpracę z firmą-marzeniem, która szanuje swoich współpracowników i  hojnie wynagradza za pracę. Jestem swoim własnym szefem – decyduję gdzie, kiedy i z kim będę pracować, dzięki czemu moje grono dobrych przyjaciół stale się powiększa.

Jeśli potrzebujesz właśnie zmiany w swoim życiu, chcesz inaczej pracować, zmienić szefa, wysokość zarobków, godziny pracy, to zapraszam Cię tutaj.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak w naturalny, zdrowy i bezpieczny sposób zadbać swoje zdrowie i urodę, przejdź tutaj.

Aby na bieżąco dowiadywać się o nowych wpisach na blogu, wyzwaniach i ciekawych wydarzeniach zapisz się do mojego newslettera, a najlepiej NAPISZ do mnie. Odezwę się i umówimy się na rozmowę przy wirtualnej lub prawdziwej kawie i wtedy pomogę Ci znaleźć tę zmianę, której potrzebujesz.

ZOBACZ

Jak mogę Ci pomóc

Czas

Czasu nie da się kupić ani zatrzymać, ale można sobą zarządzać w czasie tak, by mieć go wystarczająco na swoje potrzeby, a nie tylko na potrzeby innych. Jeżeli jesteś osobą mocno zajętą, która szuka sposobów na to, by mieć więcej czasu dla siebie, to – BINGO! – jesteś w dobrym miejscu.

Zdrowie

„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się zepsujesz” pisał mistrz Kochanowski. Zwykle nie myślimy o swoim zdrowiu, póki nie odczuwamy żadnych dolegliwości. Dopiero kiedy coś zaczyna źle działać, zaczynamy szukać ratunku. Uważasz, że lepiej zapobiegać niż leczyć? Zostaw wiadomość. Odpiszę.

Pieniądze

Mówi się, że dżentelmeni o pieniądzach nie dyskutują. Ale myślimy i rozmawiamy sami z sobą na ich temat wystarczająco często. Bo pieniądze, to ważna część naszego życia – pozwalają spełniać marzenia
i  wspierać potrzebujących. Jeśli chcesz więcej zarabiać, to jesteś w dobrym miejscu.

Uroda

Moja przyjaciółka Beata –  kosmetolog i stylistka, twierdzi, że każda z nas jest piękna, tylko nie wszystkie to odkryłyśmy. Zgadzam się z nią w 100% i dlatego razem wymyśliłyśmy wyzwanie
z niesamowitym prezentem, dzięki którym odkryjesz piękno w sobie i nauczysz się odpowiednio o nie zadbać. Skontaktuj się po szczegóły.

Rozwój

„Kto się nie rozwija, ten się zwija” mówi biznesowe porzekadło, ale prawda
w nim zawarta jest uniwer-salna. Nasze życie to ciągły rozwój, stała inwestycja w lepszą wersję siebie. Rozwój w dobranym towarzystwie jest lepszy niż w pojedynkę. Dlatego porozmawiajmy: sprawdź co zyskasz!

Styl życia

Marzysz o innym stylu życia? O podróżach, trzech miesiącach wakacji w roku, dwudziestogodzinnym tygodniu pracy za 4x większą stawkę? Uważasz, że to nierealne? Napisz do mnie – pokażę Ci ludzi, którzy odważyli się zrobić pierwszy krok i dziś odbierają nagrody za swoją pracę
i spełniają swe marzenia

Zmiana

Bywa, że budzimy się pewnego dnia z poczuciem bezsensu naszych działań. Czasem to poczucie narasta tygodniami, czasem jest jak błyskawica: „Potrzebuję zmiany!”: szefa, pracy, stylu życia, sytuacji materialnej, kondycji, wyglądu, zdrowia, sposobu myślenia. Brzmi znajomo? Napisz do mnie

Relacje

Masz niewielu przyjaciół?
Brakuje Ci towarzystwa w którym dobrze się czujesz?
Z rodziną nie potrafisz się porozumieć? Napisz do mnie i poznaj mój zespół – wesołych, szczęśliwych ludzi, którzy zawsze wyciągną do Ciebie pomocną dłoń, obdarują życzliwością
i dobrą radą. Baw się z nami i pracuj z uśmiechem.